Използваме „бисквитки“ и други технологии, за да Ви помогнем да управлявате работата на сайта, да анализираме употребата Ви и да Ви предоставяме най-добрите предложения. Като продължавате да използвате сайта, Вие се съгласявате с използването на „бисквитки“. Научете повече тук
Разбрах

Работа на постоянен трудов договор

Свободна позиция Кредитен специалист

За офис в: София
Валидност на обявата до: 31 юли 2022

Скрий детайли

"Микро Кредит" АД търси динамична и отговорна личност за позицията: Кредитен специалист

Отговорности:

- обработка на заявления за кредит;
- администриране на получените данни в информационна система (база данни);
- любезно и коректно обслужване на клиентите;
- анализиране на кредитоспособността на клиента;
- работа в съответствие с установените от компанията процедури.

Изисквания:

- добри комуникативни умения и отлична дикция;
- добра компютърна грамотност;
- умение за работа в екип;
- комуникативна и отговорна личност, с желание за обучение и развитие;
- нагласа за динамична работа.

Компанията предлага:

- трудов договор;
- фиксирано възнаграждение с възможност за допълнителен бонус + допълнителни социални придобивки;
- предизвикателна и интересна работа в стабилна и добре позиционирана компания;
- много добри условия на труд;
- възможност за професионално развитие;
- фирмено обучение в областта на потребителското кредитиране;
- работа в динамичен и развиващ се екип.

Ако предложението ни представлява интерес за Вас и смятате, че отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете автобиография на e-mail: [email protected] , най-късно до 31.10.2019 г.

Само одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю.

Уведомяваме ви, че данните, които ни предоставяте са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита и всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност.