Използваме „бисквитки“ и други технологии, за да Ви помогнем да управлявате работата на сайта, да анализираме употребата Ви и да Ви предоставяме най-добрите предложения. Като продължавате да използвате сайта, Вие се съгласявате с използването на „бисквитки“. Научете повече тук
Разбрах

Работа на постоянен трудов договор

Регионален мениджър - район Русе

За офис в: гр. Русе
Валидност на обявата до: 31 юли 2022

Скрий детайли

Компанията търси динамична и отговорна личност за позицията: Регионален мениджър

Отговорности:

- Подбира, обучава, организира, контролира екип от мениджъри и подчинените им екипи в поверения регион;
- Организира екипа си за извършване на търговски промоции и програми с цел набиране на потенциални клиенти;
- Контролира екипа си за спазването на установените процедури за работа;
- Презентира продукта на компанията пред потенциални клиенти;

- Изисква от екипа ежедневни отчети за изпълнението на поставените месечни планове;
- Анализира резултати и дава предложения.

Изисквания:

- Доказан опит в областта на продажбите и управлението на екипи;

- Опит в областта на небанковото потребителско кредитиране ще се счита за предимство;
- Компютърна грамотност;
- Умения за ясна, точна и на достъпен език комуникация с различен тип хора;
- Умение за организиране на процеса на работа и правилно разпределение на задачите;
- Умения за вземане на решения;
- Умения за извършване на търговска презентация;
- Шофьорска книжка.

Компанията предлага:

- Предизвикателна и интересна работа в стабилна и добре позиционирана компания;
- Много добри условия на труд;
- Трудов договор;
- Възможност за развитие;
- Фирмено обучение;
- Фиксирано възнаграждение и бонусна схема обвързана с постигнатите цели и резултати.

Ако предложението ни представлява интерес за Вас и смятате, че отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете автобиография на e-mail [email protected], най - късно до 31/07/2022г.

Само одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю.

Уведомяваме ви, че данните, които ни предоставяте са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита и всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност.